Dzisiaj w naszym przedszkolu świętowaliśmy jeden z najradośniejszych dni w roku – Dzień Dziecka! ![]()
Piękna pogoda pozwoliła nam spędzić ten wyjątkowy czas na świeżym powietrzu. Nie zabrakło tańców ![]()
, wspólnych zabaw
, śmiechu i mnóstwa pozytywnej energii! Każda chwila była pełna radości, uśmiechów i dziecięcej beztroski.
Naszym kochanym Przedszkolakom życzymy, aby każdy dzień był pełen szczęścia, przyjaźni, odkrywania świata i spełniania marzeń. Niech Wasze dzieciństwo będzie kolorowe, bezpieczne i pełne niezapomnianych przygód! ![]()
#DzieńDziecka #Przedszkole #RadosneDzieciństwo
#ZabawaNaŚwieżymPowietrzu #Przedszkolaki
#UśmiechDziecka #WspólnaZabawa #SzczęśliweDzieci
#PrzedszkolneChwile #DziecięcaRadość
https://www.facebook.com/watch/?v=953424860903194







