29 maja chłopcy z grupy
Pszczółek – Szymon, Olek i Paweł – godnie reprezentowali nasze przedszkole podczas turnieju „Bezpieczna Zerówka” organizowanego przez Policja Żary.
Nasi mali reprezentanci zmierzyli się aż z ośmioma konkurencjami, które sprawdzały wiedzę, sprawność oraz znajomość zasad bezpieczeństwa. Chłopcy poradzili sobie znakomicie, wykazując się zaangażowaniem, odwagą i świetną współpracą! ![]()
![]()
Jesteśmy z Was ogromnie dumni!
Dziękujemy za godne reprezentowanie naszego przedszkola. ![]()
#BezpiecznaZerówka #Pszczółki #Przedszkole
#DumniZWychowanków #Bezpieczeństwo #Żary
#MaliMistrzowie #BrawoChłopcy #Przedszkolaki
https://www.facebook.com/watch/?v=2771314183240831





